Centrum Szkoleniowe Przetargi Publiczne

Posłuchaj głosu ekspertów!

Edukujemy zarówno zamawiających, jak i wykonawców. Wśród naszych szkoleń znajdują się te dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Poza kursami podstawowymi, tworzymy także programy interdyscyplinarne – łączące w sobie wszystko to, co jest potrzebne w pracy na danym stanowisku.

Agendy naszych szkoleń układamy w oparciu o faktyczne problemy, z jakimi borykają się pracownicy działów zamówień po obu stronach procesu inwestycyjnego. Wiedzę czerpiemy od naszych szkoleniowców, ale także czytelników, którzy stale zwracają się do nas z prośbą o merytoryczną pomoc.

Szkolenia otwarte

Organizujemy zarówno szkolenia online, jak i tradycyjne szkolenia stacjonarne, wśród których są także szkolenia wyjazdowe. Niezależnie od formuły, uczestnicy naszych kursów otrzymują bogate materiały szkoleniowe oraz wydrukowany certyfikat potwierdzający udział.

Zależy nam, aby każdy z uczestników miał możliwość zadawania pytań, dlatego też liczba osób na każdym spotkaniu jest ograniczona.

Szkolenia wyjazdowe mają postać warsztatów – to trzy dni intensywnych zajęć w najbardziej malowniczych zakątkach Polski.

Szkolenia zamknięte

Zdajemy sobie sprawę, jak unikalne mogą być potrzeby szkoleniowe Twojej organizacji. Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie niemal na każdy temat – dostosowując jego program do kontekstu działania oraz celów Twojej instytucji czy firmy.

Nasze zaplecze techniczne oraz kilkudziesięcioosobowy zespół umożliwia na realizację bardzo złożonych przedsięwzięć – zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Działamy na obszarze całego kraju.

szkolenia.przetargipubliczne.pl